zestaw do przedłużania paznokci

Zestaw do przedłużania paznokci — czyli jak w prosty sposób zadbać o dłonie

Zadbane i wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Stosowanie odpowiednich kremów, systematyczne zabiegi pielęgnacyjne, a także perfekcyjnie wykonany manicure — to właśnie dzięki nim można uzyskać estetyczny i pięknie wyglądający efekt.

Perfekcyjny manicure — jak zadbać o paznokcie?

Malowanie paznokci to dość skomplikowana i trudna sztuka. Do uzyskania perfekcyjnego efektu potrzeba bowiem nie tylko sporych umiejętności, ale także wielu godzin praktyki.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na uzyskanie perfekcyjnego manicure jest oddanie paznokci w ręce profesjonalisty. Odpowiednio wykonany manicure ozdobi dłonie i nada im estetyczny wygląd.

Niektóre panie nie lubią jednak tracić czasu na wizyty u kosmetyczki i bardzo często decydują się na samodzielne wykonanie manicure. Opcja samodzielnego pomalowania paznokci polecana jest głównie osobom posiadającym już nieco wprawy — początkujący będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem wykonanie idealnego manicure może przysporzyć nie lada problemów.

Zestaw do przedłużania paznokci – od czego zacząć?

Zestaw do przedłużania paznokci to idealne rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów marzących o własnoręcznym i precyzyjnym wykonaniu manicure.

Większość zestawów startowych do przedłużania paznokci zawiera lampę UV, która przydaje się zarówno przy utwardzaniu lakierów żelowych, jak i hybrydowych.

W skład zestawu do przedłużania paznokci wchodzą także między innymi: lakiery, baza pod lakier, różnego rodzaju utwardzacze, pędzelki do akrylu lub żelu, radełka czy pilniki. Lista ta jest niemal nieskończenie długa i będzie różnić się w zależności od indywidualnych potrzeba każdej osoby.