SZCZYPTA CIEPŁA I MAGII OD YANKEE CANDLE

Święta Bożego Narodzenia za pasem, a Ty nie zdążyłeś zrobić jeszcze świątecznych zakupów? Mało tego – nie masz nawet jeszcze pomysłu, czym obdarować najbliższych? Codzienna gonitwa: do pracy, z pracy, na wywiadówkę, na spotkanie biznesowe, na zakupy, do lekarza, tam i z powrotem, dzień po dniu, ciągle tak samo napięty grafik… Wśród tej gonitwy i natłoku zadań do wykonania nie znajdujesz już ani chwili, by pomyśleć o świątecznych prezentach. Nic jeszcze straconego, gdyż Yankee Candle wpisuje się w twoje zapotrzebowanie na pomysły na świąteczne podarki idealnie. Przychodzi do ciebie z całą paletą produktów o bogatych nutach zapachowych, które mógłbyś ofiarować rodzinie jako prezent pod choinkę i które możesz zakupić online, bez wychodzenia z domu, oszczędzając dzięki temu swój cenny, wolny czas, którego zresztą i tak masz ledwie tyle, co na lekarstwo.

Ciekawe propozycje

Do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych pozycji Yankee Candles należą tradycyjne świece w szklanych słojach, z naturalnych wosków i z bawełnianymi knotami. Swoją niesłabnącą famę zawdzięczają one niewątpliwie:

a) pięknej, klasycznej szacie wizualnej – barwne woski zatopione w szklanych, przezroczystych słojach ze szklanymi pokrywami;

b) obłędnym, rozpalającym zmysły kompozycjom aromatycznym i kolorystycznym;

c) wydajności – świece, zwłaszcza te w dużych szklanych słojach, zostaną z tobą na naprawdę długie miesiące, ciesząc Twe oko i otulając magią zapachów.

A Candle Yankee naprawdę potrafi zaskoczyć… Kompozycje zapachowe, zestawione są w taki sposób, aby trafić w gusta najbardziej wymagających klientów.

Dla koneserów świec o zapachach jesienno-zimowych, cięższych, korzenno-owocowych, ma do wyboru m. in.:

  1. Glittering Star;
  2. Warm Cashmere;
  3. Red Apple Wreath;
  4. Spiced Orange;
  5. Sparkling Cinnamon.

Pozycje te są idealnym pomysłem na świąteczny prezent dla bliskiej osoby.

Więcej na stronie.