jeden z produktów z serii Bielenda Magic Bronze

Słońce na skórze, czyli zalety kosmetyków brązujących Bielenda Magic Bronze

Zbliżające się lato to dla wielu osób wyczekiwany okres. Dni stają się dłuższe, chce się więcej i w końcu można zrzucić z siebie grube kurtki. Sezon wiosenno-letni to idealny czas na to, by szczególnie zadbać o skórę i prezentować ją w krótkich rękawkach oraz szortach. Nieodłączną częścią letnich stylizacji jest opalenizna – to ona sprawia, że sylwetka wygląda promiennie i estetycznie. Jak zadbać o brąz na skórze? Co robić, by utrzymać ten efekt jak najdłużej?

Naturalnie wyglądająca opalenizna z tubki? To może się udać!

Choć naturalna opalenizna zazwyczaj prezentuje się najlepiej, istnieje wiele powodów, dla których niektórzy unikają słońca. Pierwszym jest posiadanie cery skłonnej do podrażnień, alergii oraz poparzeń. Nic dziwnego, że estetyka schodzi wtedy na dalszy plan, wysuwając na pierwszy preparaty z filtrem. Inne przyczyny niekorzystania z dobrodziejstw słońca to m.in. brak czasu na tzw. „łapanie” promieni oraz trudności w uzyskaniu brązowego odcienia skóry. Dla takich osób istnieje pewien kompromis – seria Bielenda Magic Bronze. Produkty brązujące, które oferuje ta marka, dostosowane są do zarówno do wymagań jasnej cery, jak i śniadej karnacji. Bez problemu można dopasować balsam lub mgiełkę, która nie tworzy sztucznego efektu opalenizny i nieestetycznych plam na skórze. Dodatkowo, kosmetyki Bielenda Magic Bronze szybko się wchłaniają oraz posiadają właściwości pielęgnujące skórę – dzięki temu, oprócz aspektów estetycznych, otrzymuje się nawilżenie oraz odżywienie naskórka.

Całoroczne muśnięcie słońcem

Szeroka oferta serii Bielenda Magic Bronze pozwala tworzyć efekt opalonej skóry okazjonalnie lub regularnie – w zależności od potrzeb. Preparaty te dobrze sprawdzają się jako sposób na poprawę wyglądu skóry podczas przygotowań do specjalnej okazji. Mogą być także elementem codziennej pielęgnacji – dzięki której opalenizna pozostaje na ciele nawet w zimie. Produkty Bielenda Magic Bronze to m.in.:

– nawilżające kremy brązujące,

– brązujące pianki do ciała,

– balsamy rozświetlające,

– brązujące chusteczki do ciała,

– nawilżające masła brązujące,

– rozświetlający złoty eliksir do ciała.

Skóra delikatnie muśnięta słońcem, rozświetlona, nawilżona lub znacznie przyciemniona – produkty brązujące oferują wiele korzyści estetycznych oraz pielęgnacyjnych.