miya maseczka

Maseczka Miya — najlepszy sprzymierzeniec z walce z niedoskonałościami skóry

Zdrowa, nawilżona i promienna cera to marzenie wielu kobiet – dokładne oczyszczanie skóry i odpowiednio dobrana pielęgnacja mogą pomóc w uzyskaniu upragnionego efektu nieskazitelnie wyglądającej cery. Toniki, kremy, peelingi i maseczki – to właśnie dzięki nim każda skóra może wyglądać młodo i pięknie.

Maseczka — niezbędne element każdej pielęgnacji

Maseczka to obok kremów i peelingów coraz częstszy element wyposażania kobiecej kosmetyczki. Dawniej maseczki kojarzyły się głównie z wielogodzinnymi wizytami w gabinetach kosmetycznych – zabiegi z użyciem maseczek wymagały sporego nakładu zarówno czasu, jak i pieniędzy. Na całe szczęście sytuacja ta uległa diametralnej zmianie – dzisiaj maseczki można znaleźć w ofercie każdej drogerii.

Dlaczego warto stosować maseczki?

Dobrej jakości maseczki posiadają znacznie większe stężenie składników aktywnych niż kremy, dzięki czemu efekty ich stosowania pojawiają się zdecydowanie szybciej – w wielu przypadkach już po pierwszym zastosowaniu. Dodatkowo maseczki działają wykorzystując tak zwane zjawisko okluzji – na skórze w momencie nakładania maseczki powstaje powłoka, dzięki której składniki aktywne są w stanie szybciej przedostać się do głębszych warstw skóry. Dodatkowo bariera ta zabezpiecza przed nadmierną utratą wody z naskórka.

Miya maseczka — ekspresowa pielęgnacja w domowym zaciszu

Osoby, którym zależy, na ekspresowym i dokładnym oczyszczeniu skóry z pewnością zainteresuje oferta pielęgnacyjna marki Miya. Maseczka Miya z aktywnym węglem kokosowym zapewnia efekt wygładzenia naskórka i wyrównuje niedoskonałości skórne. Maseczka Miya rozjaśnia, rozświetla i upiększa skórę. Regularne stosowania 3 -minutowej maseczki wygładzającej zapewnia wyraźną poprawę kondycji skóry.