Kolczyki clicker

Piercing jest formą modyfikacji ciała, która polega na przekłuwaniu ciała a następnie umieszczaniu kolczyków. Najczęściej spotykane są kolczyki w uszach, budzą one znacznie mniej kontrowersji niż przekłucia w bardziej widocznych miejscach. Piercing jest dla wielu formą wyrażania siebie oraz kreowania wymarzonego wizerunku. Obecnie wariantów kolczyków przybywa więc każdy szukający odpowiedniej biżuterii znajdzie coś dla siebie. Dziś na tapet weźmiemy kolczyki clicker- alternatywę dla dotychczas używanych kolczyków segmentowych.

Czy clickery są dla Ciebie?


Jeżeli nie chcesz męczyć się z zakładaniem segmentowych kolczyków warto zastanowić się nad kolczykami typu clicker. Występują najczęściej w kształcie obręczy, której fragment umieszczony jest na zawiasie, co umożliwia jego „złamanie” i otworzenie obręczy. Po włożeniu go do kanału przekłucia wystarczy domknąć kolczyk i gotowe. Clickery są łatwe w obsłudze, w przeciwieństwie do kolczyków segmentowych oraz wyginanych można założyć je szybciej i bez konieczności skupiania na tym całej swojej uwagi. Kolczyki są najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej, mosiądzu lub tytanu. Możesz je znaleźć na – https://crazyneedles.pl/kategoria/clicker.

Clicker piercing- przy jakich przekłuciach się sprawdzi?

Kolczyk clicker w zależności od kształtu może być używany przy różnych piercingach. Proste obręcze sprawdzą się przy nostrilu, septumie, piercingach warg, standardowych dziurkach w uchu oraz helixie i conchu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Często widuje się ozdobne clickery o fantazyjnych kształtach przeznaczone stricte dla przekłucia septum. Są masywniejsze, nierzadko z ozdobnymi kryształkami.