Kolczyk w pępku – jak wyjątkowo ozdobić swoje ciało piercingiem?

Wykonywanie piercingu i noszenie kolczyków jest popularne zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn od wielu lat. Oprócz tradycyjnych kolczyków w uszach wielu z nas postanawia nosić kolczyki w innych miejscach – nosie, ustach, języku czy też właśnie w pępku. Kolczyk w pępku doskonale wygląda, pięknie się błyszczy i przyciąga nie jedno oko, gdy ubieramy krótką bluzkę czy bikini podczas letnich wakacji. Czy warto zdecydować się na noszenie kolczyków w pępku? Jakie kolczyki do pępka najlepiej wybierać? Oto kilka ciekawych faktów oraz porad.

Kolczyki do pępka – wyjątkowa ozdoba dla pewnej siebie kobiety.

Kolczyk w pępku pięknie się prezentuje i ładnie ozdabia brzuch podczas noszenia letnich stylizacji. W zależności od tego, jaki materiał kolczyka wybierzemy, będzie on ślicznie połyskiwał w słońcu, co z całą pewnością zachwyci wiele par oczu. Na sklepowych półkach znaleźć można wiele różnych wzorów i modeli kolczyków do pępka, dlatego każdy może znaleźć ozdobę odpowiednią dla siebie: https://crazyneedles.pl/kategoria/kolczyki-do-pepka.

Kolczyki do pępka – modele, wzory, kolory i materiały – czyli jak wybrać odpowiedni dla siebie?

Oprócz tradycyjnych srebrnych i złotych kulek czy klasycznych cyrkonii i diamencików, w sklepach jubilerskich znaleźć możemy bardziej nowoczesne, unikatowe i wyjątkowe modele ozdób do pępka. Kształty księżyca, gwiazd, zwierząt i serduszek będą wyglądały dużo ciekawiej niż proste kuleczki albo kółka. Odważną i wyjątkowo ozdobną opcją będą również wiszące kolczyki do pępka, które doskonale dopełnią letnie i wakacyjne stroje.