Cień do powiek Nabla Alchemy

Marka Nabla jest ulubienicą wizażystek i kobiet, które cenią sobie wysoką jakość kosmetyków do oczu. Nie bez powodu kreatorzy wypuszczają na rynek co raz nowe odcienie, które rewelacyjnie odpowiadają na najśmielsze oczekiwania. Odcień Alchemy to klasyka, w którą trzeba wyposażyć swoją paletę cieni by móc błyszczeć w każdym towarzystwie.

Fenomenalna feeria barw

Cienie do powiek Nabla są wzbogacone o składniki naturalne, nie posiadają silikonów i parabenów, toteż pozwalają na stworzenie ujmującego i bardzo dobrze przyczepnego makijażu na różnorodne wyjścia. Odcień Nabla Alchemy sprawdzi się świetnie przy realizowaniu wizji make-upu o różnej intensywności i nasyceniu. Dzięki temu efektem jest perfekcyjne krycie oraz długotrwałe utrzymanie się cieni. To, co kryje się wyjątkowego w tym typie cienia do powiek jest nie do opisania, gdyż ma się wrażenie unikatowości i migotania najróżniejszymi kolorami. Turkusowy, niebieski, fiolet i brąz – tak zróżnicowany przedział jest w dyspozycji w jednej sztuce cienia, który w zależności od padania światła wygląda inaczej.

Mistrzowska kompozycja

Zachwycający cień do powiek Nabla Alchemy zyskał sobie spore grono wielbicielek i cały czas utrzymuje się na wysokiej pozycji w swojej rodzinie. Nic więc dziwnego, kiedy migotanie na powiekach można utrzymać bardzo długo a nakładanie go jest istną przyjemnością. Kobiety, które lubią elegancję, nietuzinkowe mazidła do twarzy – bardzo szybko go polubią i będą mogły oddać się podziwianiu tego jakże spektakularnego połyskiwania. Dopasowanie do sukienki, lub też wytworzenie zupełnego kontrastu będzie zatem do osiągnięcia o każdej porze roku.