Zaszalej i wypróbuj nowy make up!

Makijaż sprawia, że każda kobieta może poczuć się niezwykle kobieco, a co za tym idzie wyjątkowo. Potrzeba do tego jednak umiejętności i odpowiednich, wysokiej jakości kosmetyków, które pozwolą stworzyć unikalny make up. Jakie trendy makijażowe pojawiły się w tym sezonie?

Podkreśl oczy!

Zdecydowany makijaż powiek w ciekawych odcieniach to jeden z najgorętszych trendów w 2018 roku. Nie należy obawiać się jaskrawych kolorów. Beże i brązy można zostawić na co dzień, jednak w czasie lata mają królować odcienie wakacyjne, jak chociażby pomarańcz, błękit czy turkus. Świetnie komponują się z mocno podkreślonymi brwiami. Do wykonania takiego makijażu można wykorzystać paletę kosmetyków nabla soul blooming. Znajdziemy w niej wiele, ciekawych odcieni.

Konturowanie twarzy

To doskonały trik makijażowy jaki pozwala wyeksponować kości policzkowe, a nawet nieco zmienić kształt twarzy, np. wyszczuplić nos. Do jego przeprowadzenia potrzebne są jednak liczne umiejętności i kosmetyki. Przyda się chociażby podkład, puder, bronzer, korektor czy róż.

Nie bój się kolorów!

Oryginalny makijaż świetnie współgra niemal z każdym typem urody. Mocno podkreślone oczy plus stosowane usta to doskonały duet.