Włosy potrzebujące regeneracji? Produkty Alterna Caviar Anti-Aging poradzą sobie ze wszystkim

Końcówki przypominające pędzel, puszenie, elektryzowanie i trudności z układaniem – to na pewno nie są cechy zdrowych włosów. Przesuszone pasma potrafią sprawiać wiele kłopotów, a ich odnowa może trwać sporo czasu. Na szczęście można ten proces przyspieszyć, dzięki odpowiedniej pielęgnacji.

Dobry szampon to podstawa

To właśnie szampon jest produktem, którego używa się codziennie. Nie powinien więc podrażniać skóry głowy, plątać pasm ani być wybierany bez zastanowienia. Każdy z nich ma swoje właściwości oraz przeznaczenie. Niezbyt skuteczne byłoby więc stosowanie szamponu do włosów przetłuszczających się, kiedy najbardziej potrzebne jest ich nawilżenie. Wyraźną poprawę kondycji pasm zapewnia szampon Alterna Caviar Anti-Aging. Dzięki zawartości wyciągu z kawioru oraz różeńca górskiego włosy stają się bardziej elastyczne i mocne, a właściwości nawilżające sprawiają, że pasma utrzymują zdrowy i młody wygląd.

Odżywianie włosów pod kontrolą

Stosowanie szamponu Alterny z serii Caviar Anti-Aging daje spore możliwości w wyborze pozostałych kosmetyków do włosów, które mogą wzmocnić efekt odnowy i nawilżenia. Seria produktów oferuje m.in.:

  • odżywki,
  • pianki,
  • musy,
  • mleczka,
  • serum.

Preparaty te pozwalają wejść na wyższy poziom pielęgnacji i zapewnić włosom profesjonalną kurację w domowych warunkach. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać odpowiednie dla siebie i swoich pasm kosmetyki.

Odbudowa zniszczonych włosów nie musi spędzać snu z powiek. Produkty nawilżające pozwalają pasmom odzyskać ich dawny blask.