wielofunkcyjny krem Egyptian Magic

Tajny składnik kremu Egyptian Magic

W skład kremów Egyptian Magic wchodzą tylko i wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Krem Egyptian Magic słynie z tego, że jego skład pozbawiony jest typowych ulepszaczy, dzięki czemu sprawdzi się idealnie przy każdym rodzaju skóry, nawet tej skłonnej do alergii i mającej niedoskonałości.

Egyptian Magic krem i jego zastosowanie

Dzięki naturalnym składnikom o szerokim zastosowaniu krem można stosować niemal na wszystko – nie bez powodu nazywany jest kremem wielozadaniowym. Preparat można stosować na zmęczoną i alergiczną skórę, zniszczone włosy i suche usta, świetnie się również sprawdzi jako preparat łagodzący skutki chorób łuszczycy, rozstępów i wysypek.

Tajny składnik kremu Egyptian Magic

Swoją popularność krem Egyptian Magic zyskał dzięki składnikom miodowym. W swoich składnie krem ten ma: mleczko pszczele, miód, wosk pszczeli  i kit pszczeli.

  • Mleczko pszczele – wspomaga regenerację, gojenie się ran. Zapobiega przebarwieniom i zmarszczkom. Mleczko pszczele bardzo często jest wykorzystywane w kosmetyce i kosmetykach, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom.
  • Miód – utrzymuje przede wszystkim odpowiedni poziom wilgotności skóry. Świetnie radzi sobie z zaburzeniami skóry (np. przy trądziku), przy zniszczonych włosach i suchej skórze. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.
  • Wosk pszczeli – również ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Doskonale zmiękcza skórę i ją odżywia.
  • Kit pszczeli – posiada głównie właściwości antybakteryjne. Stosowany przede wszystkim przy skaleczeniach i ranach.