Serum z witaminą C dla wymagających

Serum z witaminą C dla wymagających

Serum z witaminą C to doskonały kosmetyk. Wspaniale wspomaga cerę i nadaje jej blask. Ten kosmetyk powinien być w zasobach każdej pani dbającej o urodę oraz zdrowie. Witamina C odmładza i upiększa, ma bardzo wszechstronne oddziaływanie.

Po umyciu cery rano wodą i tonikiem warto nawilżyć ją kropelką serum, odczekać aż się wchłonie i dopiero wtedy nałożyć krem i puder. Taka dbałość o cerę na pewno doskonale na nią podziała. Serum należy stosować rano, jeden raz dziennie. Niektóre osoby stosują je drugi raz przed snem i jest to jak najbardziej akceptowalna sytuacja. 

Serum z witaminą C - jakie ma działanie?

Serum z witaminą C – jakie ma działanie?

  • rozjaśnia
  • chroni
  • nawilża
  • dodaje blasku
  • ma działanie antyoksydacyjne

Koszt zakupu takiego serum jest niewysoki – wystarczy wydać kilkadziesiąt złotych, aby mieć kosmetyk nowoczesnej generacji na domowej półce. Co ważne serum redukuje drobne zmarszczki oraz zmniejsza cienie pod oczami. Cera dzięki niemu prezentuje się doskonale, ma ponadczasowe piękno i wygląda idealnie. Niejedna osoba doceni takie serum jako sposób na dbałość o siebie i własne ciało. Jeden z najlepszych kosmetyków tego typu to popularne serum z Natura Siberica, link: https://naturasiberica.com.pl/pl/products/weganskie-energizujace-serum-do-twarzy-z-witamina-c-i-hydrolatem-z-rokitnika-altajskiego-oblepikha-c-berrica-930.html

Serum z witaminą C można też stworzyć w warunkach domowych. Wystarczy 1 łyżeczka witaminy C w proszku, 1 łyżeczka żelu aloesowego, 1 łyżeczka wody destylowanej. Składniki należy dokładnie zmieszać i serum gotowe. Niedrogie, skuteczne, pożyteczne, dobre dla pani w każdym wieku. Domowe serum należy włożyć do lodówki, nie wolno trzymać go na słońcu ani w ciepłych miejscach. Serum stosuje się po kilka kropelek, nie należy stosować bardzo dużych ilości tego specyfiku.