Rimmel wake me up

Rimmel Wake Me Up, to podkład, który pobudza skórę zdrowym, promiennym blaskiem i minimalizuje przedwczesne starzenie się skóry.

Korzyści

Lekka, gładka konsystencja zapewniająca naturalne pokrycie w 100% bez porów natychmiast eliminuje oznaki zmęczenia. Peptydy zawarte w Rimmel Wake Me Up zwiększają elastyczność, dzięki czemu skóra szybciej się regeneruje. Podkład do makijażu Rimmel ma również bardzo świeży zapach. Z pewnością spodoba ci się kremowa konsystencja, którą nakłada się bardzo łatwo i cechuje się świeżym aromatem ogórka. Produkt zawiera błyszczące drobinki, które dają wrażenie promiennej, odświeżonej skóry.

Odmiany

Każda użytkowniczka znajdzie tu swój odcień. Do wyboru jest 100 Ivory, 103 True Ivory, 200 Soft Beige, 201 Classic Beige, 203 True Beige, 300 Sand, 303 True Nude i 400 Natural Beige. Podkład Rimmel Wake Me Up dostępny jest w atrakcyjnym szklanym pojemniku, który doda dodatkowego luksusu toaletce. Co więcej, podajnik został tak opracowany, aby łatwo dozować ilość potrzebnego produktu. Podkład można nakładać pędzlem lub Beauty Blender, aby uzyskać lepszy efekt, lub palcami, aby uzyskać naturalny wygląd. Ma kremową, nawilżającą konsystencję, która dobrze rozprowadza się po skórze i wygodnie się miesza. Jeśli chodzi o składniki, to formuła została dokładnie przebadana i jest zaprojektowana do stosowania do wszystkich rodzajów skóry. Sam produkt jest też adresowany do nastolatek oraz osób, które mają problemy dermatologiczne ze skórą twarzy. W tym jednak przypadku stosowanie podkładu powinno zostać poprzedzone wizytą u dermatologa.