pyłek do paznokci

Pyłek do paznokci, jaki efekt możemy za jego pomocą uzyskać?

Obecnie mamy bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o zdobienia paznokci, jednak potrzebujemy w tym celu zakupić produkty, które umożliwią nam osiągnięcie oczekiwanego efektu. Pyłek do paznokci jest w stanie dać nam efekt, który olśni nas samych, ale także wszystkie osoby, które będą patrzyły na naszą płytkę paznokci. W zależności od tego, jaki produkt wybierzemy, osiągniemy efekt delikatniejszy na dzień, ale także bardzo ozdobny, który sprawdzi się do manicure na specjalne okazje. Ostateczny efekt zależy więc od nas samych.

Pyłki do paznokci, jak je stosować?

Pyłki na paznokcie powinny zostać naniesione w sposób umiejętny, aby efekt był taki, jak tego oczekujemy. Musimy wiedzieć, że pyłek powinien zostać wtarty w warstwę dyspersyjną paznokci, która jest lekka i dzięki temu bez żadnego problemu dany pyłek przytwierdzi się do płytki. Wyżej wspomniany produkt powinien zostać więc naniesiony tuż po nałożeniu kolory lakieru hybrydowego, jednocześnie przed nałożeniem topu, którym zabezpieczymy wykonane za pomocą pyłku zdobienie. W zależności od tego, jaki pyłek do paznokci wybierzemy na https://makear.pl/pl/menu/pylki-595.html, możemy uzyskać efekt:

  • lustrzany,
  • efekt syrenki,
  • holograficzny,
  • brokatowy, 
  • metaliczny. 

Akcesoria do nakładania i wcierania pyłku na paznokcie, jakie wybrać?

Pyłek powinien zostać nałożony na warstwę dyspersyjną, jednak kolejnym krokiem jest wtarcie go w płytkę paznokcia. Możemy w tym celu wykorzystać pacynki do paznokci, a także gąbeczki. Wszystko zależy od tego, czy chcemy mieć większą kontrolę nad powierzchnią paznokcia, czy też dużą powierzchnią chcemy natychmiast wetrzeć pyłek na cały paznokieć. Duży wybór akcesoriów sprawi jednak, że każda osoba będzie w stanie wybrać odpowiednie narzędzie do jego nakładania. Jest to bardzo ważne, aby stylizacja była trwała, wyglądała efektownie, a także, aby pyłek zapewnił nam dokładnie taki efekt, jaki jest oczekiwany przez nas. Możemy nim bowiem bez wątpienia uświetnić manicure codzienny, ale także taki, który chcemy wykonać na specjalne okazje, bo zależy nam na efektownym efekcie.