Postaw na wyjątkowe pędzle do makijażu

Postaw na wyjątkowe pędzle do makijażu Jessup

Świat makijażu nie istniałby bez różnego rodzaju akcesoriów. Najistotniejszą rolę w uzyskaniu wręcz perfekcyjnego i nienagannego makijażu odgrywają pędzle. Różnorodność i wielofunkcyjność tych akcesoriów jest niezastąpiona. Do uzyskania właściwej sprężystości pędzla używa się różnego rodzaju włosie. Bądźmy krytyczni dla naturalnego włosia pozyskiwanego z cierpiących zwierząt. Tylko syntetyczne produkty pozwolą nam z komfortowego użytkowania pędzli do makijażu. Pędzle Jessup spełniają te warunki.

Piękno makijażu oczu

Piękny i niepowtarzalny efekt makijażu nie można uzyskać bez konieczności zastosowania pędzli. Odpowiednio przycięte włosie pozwala na właściwe zaaplikowanie kosmetyku bezpośrednio na twarz. Właściwa grubość pędzla ma szerokie zastosowanie. Aby uzyskać idealny makijaż oczu pędzle Jessup zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych wizażystek. Do nakładania cieni na górnej powiece oczu należy zastosować pędzel płaski, który nadaje kolor jednym muśnięciem. Jeśli zamierzamy nałożyć intensywny kolor na zewnętrznej powiece i uzyskać idealny makijaż, to powinnyśmy użyć pędzla ściętego na półokrągło. Zaś rewelacyjny pędzel do eyelinera w kształcie szczoteczki zapewni wyrównanie konturów.

pędzle Jessup

Pędzle do podkładu

Aby uzyskać kompleksowy makijaż twarzy przy aplikacji pudru bądź bronzera koniecznie jest zastosowanie pędzli. Jedynie pędzle Jessup ułatwią stosowanie bezpośrednio na twarz kosmetyków płynnych oraz sypkich. Fantastycznym i niezawodnym produktem okazał się mały pędzel wachlarzowy do precyzyjnej aplikacji kosmetyku. Ścięte i mocno zbite pędzle właściwie rozprowadzają każdy kosmetyk po twarzy i szyi. Pędzle Jessup są bardzo trwałe i wytrzymałe na odkształcenia. Bez problemu możemy je myć w ciepłej wodzie. Pędzle możemy zakupić w pięknych i praktycznych zestawach.