Piercing nosa lub innych części ciała

Kolczyki Continuous zapewniają wybór pięknych ozdób do nosa, warg, czy też do innych części ciała. Współczesna oferta kolczyków, które dedykowane są do piercingu, jest naprawdę szeroka. Osoby, które decydują się na tą formę zabiegu, nie powinny zapominać o kilku najważniejszych rzeczach, które pozwolą im się cieszyć pięknymi efektami.

Świeża rana po piercingu

Continuous piercing zostaje zawsze wykonany zgodnie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Sama osoba nie może jednak zapomnieć o tym, aby zadbać o powstałą ranę. Na świeżą ranę powinien zostać założony odpowiedni kolczyk. Najlepiej tytanowy, dzięki czemu wszystko będzie się lepiej goić. Sam proces gojenia może trwać do trzech miesięcy. Chociaż wszystko tak naprawdę zależne jest od miejsca, które zostało dokładnie przebite. Świeżo po przekłuciu należy zadbać, aby rana nie miała kontaktu z żadnymi zabrudzeniami. Nie należy stosować wody utlenionej ani spirytusu i płynów na jego bazie do odkażania rany.

Który kolczyk najlepszy?

Zawsze należy pamiętać o tym, aby wybierać odpowiednie, bezpieczne kolczyki. Continuous okażą się bardzo dobrym wyborem, ponieważ wykonane są z dobrych materiałów, w pełni bezpiecznych dla człowieka. Przy tej okazji warto wspomnieć, że z piercingu powinny zrezygnować osoby, które uczulone są na metale. Świeżo po przekłuciu należy delikatnie poruszać kolczykiem, aby mieć pewność, że ten nie przywarł do rany. Dopóki dziurka się nie zagoi, nie będą powstać przy niej wysięki, nie można decydować się na wymianę kolczyka.