Piękne, długie rzęsy – czy przedłużać?

Nie każdą kobietę natura obdarzyła długimi i gęstymi rzęsami, nie mniej jednak obecne są sposoby na to, aby sobie pomóc i mimo to wyglądać atrakcyjnie. Choć nie każdy lubi efekt przedłużonych rzęs, prawda jest taka, że dzięki temu oko wygląda lepiej i my czujemy się atrakcyjniej. 

Przedłużanie rzęs – czy to się opłaca?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy ma inny gust i inne oczekiwania. Zacznijmy od tego, że dostępne są różne metody przedłużania rzęs. Dzięki nim można osiągnąć pożądany efekt. Niektóre kobiety lubią naturalny efekt, w tym wypadku dobrym rozwiązaniem jest przedłużenie rzęs 1:1, innym zależy na bardziej spektakularnej zmianie, tak więc powinny zdecydować się na przykład na metodę 2:1 itp. Stylistka rzęs dopasuje metodę przedłużania rzęs do naszych potrzeb i oczekiwań.

Gdzie przedłużać rzęsy?

Obecnie można zrobić kurs i mianować się specjalistą od przedłużania rzęs, jednak najważniejsza jest praktyka. To dlatego warto chodzić wyłącznie do doświadczonych stylistek, które cieszą się dobrymi opiniami wśród klientek. Przedłużanie rzęs w Warszawie powinno być przeprowadzone w sposób profesjonalny, a odpowiednio pielęgnowane rzęsy powinny trzymać się do 4 tygodni. Pierwszą dobę po zabiegu nie można ich moczyć, ani stosować płynów dwufazowych, gdyż mogą one rozpuścić klej. Odpowiednia pielęgnacja pomoże utrzymać rzęsy w dobrym stanie, dzięki temu będzie można zaoszczędzić też trochę czasu na robieniu makijażu. To dobra opcja dla każdej kobiety o krótkich rzęsach.