Peeling wodno-tlenowy – delikatny zabieg oczyszczania skóry

Oczyszczanie skóry w gabinetach kosmetycznych często kojarzy się jako inwazyjna procedura. Jednak do wyboru są również zabiegi, które skutecznie, ale też delikatnie usuwają ze skóry zanieczyszczenia, martwy naskórek oraz zmniejszają niedoskonałości. Jednym z nich jest peeling wodno-tlenowy, czyli zabieg oxybrazji, który dostępny jest również w Warszawie.

Opis zabiegu

Oxybrazja, inaczej oksybrazja, peeling wodno-tlenowy lub mikrodermabrazja wodno-tlenowa, to procedura służąca do delikatnego oczyszczania skóry, z której można skorzystać w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Podczas zabiegu na skórę kieruje się strumień drobnych kropelek soli fizjologicznej oraz tlenu pod wysokim ciśnieniem. Taka mieszanka powoduje oderwanie się zanieczyszczeń oraz martwego naskórka z cery i jej dogłębne oczyszczenie.

Wskazania

Oxybrazję można wykonać na praktycznie każdym typie skóry, w tym na skórze wrażliwej, naczynkowej, dojrzałej czy suchej. Przynosi ona również bardzo dobre efekty w przypadku cery mieszanej, łojotokowej, trądzikowej.

Po zabiegu skóra jest:

– gładka,

– wyrównana,

– nawilżona,

– dotleniona,

– rozjaśniona,

– zrewitalizowana,

– pozbawiona suchych skórek,

– przygotowana na dalsze zabiegi.

Cena zabiegu

Profesjonalna oxybrazja w Warszawie dostępna jest w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetycznych, które dysponują odpowiednim wyposażeniem przeznaczonym do tego zabiegu. 

Za oxybrazję w Warszawie należy zapłacić od 150 do 200 złotych. Zabieg może być połączony również z maską algową oraz z innymi procedurami pielęgnacyjnymi.