Palety marki affect

Affect to producent polskich kosmetyków. Marka oferuje przede wszystkim palety i cienie do oczu. Cienie są dobrze napigmentowane, dobrze się blendują i długo utrzymują na powiece. Zatem jaką paletę marki affect warto kupić?

Affect paleta Cocolita – zalety

Palety caffcet posiadają 10 cienie. Cienie są bardzo dobrej jakości. Wykonamy nimi makijaż dzienny i wieczorowy. Cienie są uniwersalne, które pasują niemal do każdego typu urody. Palety affect sprawdzą się także u osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem. Do najpopularniejszych palet affect należą: Naturally Matt, Evening Mood, Pure Passion, Nude by Day, Party All Night.

Wybrane palety cieni marki affect

Jedną z najpopularniejszych palet jest affect naturally matt. Jest to must have każdej kobiety. W tej palecie odnajdziemy naturalne, matowe cienie, szczególnie do dziennego makijażu. Cienie świetnie się blendują oraz utrzymują cały dzień na powiece. Paleta powstała ze współpracy z wizażystką Karoliną Matraszek. Inną, równie popularną paletą jest – pure passion. W tej palecie także znajdziemy 10 cieni, z czego 8 jest matowych. Paletka posiada cienie bazowe oraz mocniejsze, do wykończenia makijażu, np. czerń. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i nie osypują się. Paletą pure passion wyczarujemy makijaż na każdą okazję, w tym ślubne i na większe wyjścia. Natomiast jeżeli wolimy się wyróżniać się z tłumu to warto postawić na paletkę o nazwie provocation. Znajdziemy w niej kolory takie jak: niebieski, granatowy, czerwony, fioletowy.