Olaplex 7. Olejek intensywnie odbudowujący włosy

Lekkie olejki to prawdziwy hit w pielęgnacji włosów! Jednym z produktów tego rodzaju jest Olaplex 7 – olejek, który zyskał sobie szerokie grono fanek na całym świecie. Dlaczego warto go przetestować?

Olaplex – profesjonalne kosmetyki do włosów


Marka Olaplex to szeroka gama profesjonalnych kosmetyków do włosów przeznaczonych do użytku w salonach fryzjerskich oraz w domu. Olaplex to także główny składnik aktywny tych produktów.

Wysoką skuteczność kosmetyków Olaplex wynika z ich specjalnej formuły, która odbudowuje mostki dwusiarczkowe włosów zniszczone między innymi podczas zabiegów ich stylizacji i farbowania.

Olaplex to specjalna seria kosmetyków do pielęgnacji włosów. Wśród nich znajduje się Olaplex olejek o właściwościach odbudowujących i wygładzających, który nadaje włosom jeszcze piękniejszy wygląd.

Olaplex 7 – olejek do domowej pielęgnacji włosów


Olejek Olaplex 7 Bonding Oil to specjalny produkt, który wchodzi w skład programu domowej pielęgnacji Olaplex.

Zawiera wyselekcjonowane olejki roślinne, w tym olej kukurydziany, z nasion słonecznika, olej moringa, olej z pestek granatu, olejek z zielonej herbaty, wyciąg z liści miodli indyjskiej, eclipty oraz sproszkowaną morwę indyjską.

Dzięki swoim specjalnym składnikom olejek Olaplex 7 regeneruje, odbudowuje i wygładza włosy, zapobiega ich puszeniu oraz powoduje, że są miękkie, gładkie i lśniące. Dodatkowo, zabezpiecza je przed wysoką temperaturą podczas stylizacji.