Odżywki o zaawansowanym dzałaniu

Odżywki do włosów znane są jako produkty przeznaczone do szybkiego stosowania i jako takie nie mają wielkiego działania. Kiedy chce się mocnego odżywienia włosów czy regeneracji, trzeba sięgać po maski. Jednak jeśli wybierze się dobrą odżywkę, chętnie wykorzystywaną w salonach fryzjerskich, można będzie oczekiwać od niej zdecydowanego działania. 

Profesjonalne produkty są lepsze!

Duża część odżywek do włosów znajdujących się w drogerii zmiękcza włosy, nadaje im połysk, gładkość oraz ułatwia rozczesywanie. W wielu przypadkach może to oczywiście wystarczyć, ale czasem wymaga się od takich produktów więcej. Kiedy nie ma czasu na nakładanie maski na pół godziny, warto wybrać odżywkę, która zastąpi jej działanie, a jednocześnie będzie bardzo łatwa i szybka w zastosowaniu. Takie efekty obiecuje odżywka Montibello Smart Touch, która jest szczególnie komfortowa w użytkowaniu dzięki temu, że ma postać spray’u. Wystarczy więc spryskać nią wilgotne włosy, by podziałać na ich stan, oczywiście bardzo pozytywnie, a przy tym wieloaspektowo. 

Jak działa Smart Touch Montibello?

Oczywiście na rynku można znaleźć wiele dobrych odżywek w spray’u, ale raczej żadna z nich nie oferuje aż 12 korzyści podczas jednej aplikacji. Zawarte w tym produkcie składniki działają bardzo intensywnie, mimo że nie jest to maska, a jednocześnie włosy nie są obciążone. Odżywka nawilża je, pomaga naprawiać zniszczenia, dodaje blasku, zmiękcza i sprawia, że wyglądają wspaniale.