Objętość naturalnie

Dla wielbicieli efektu „wow” na włosach powstało wiele produktów. Chyba już każda firma, parająca się produkcją kosmetyków do stylizacji, posiada w swej ofercie magiczne spraye, lakiery czy pianki, obiecujące ze swych etykiet osiągnięcie niebanalnego i trwałego efektu zwielokrotnionej objętości.

Przede wszystkim jakość

Wybierając kosmetyk do włosów, warto zainwestować w produkt, który powstał w oparciu o wiedzę specjalistów. Taką propozycję przygotowała marka Eleven Australia, wprowadzając na rynek I Want Body Texture Spray. Ten wyjątkowy produkt, którego zadaniem jest nadanie fryzurze trwałej objętość i tekstury, nie tylko spełnia swoje obietnice stylizujące, ale dodatkowo regeneruje włosy. Niezwykłe właściwości i skuteczność I Want Body Texture Spray to wynik połączenia pudru do włosów z lakierem w postaci płynnej. Oba składniki mieszają się ze sobą, tworząc niepowtarzalną formułę, która pozwala na odbicie włosów u ich nasady przy jednoczesnym zachowaniu ich suchej tekstury na całej długości. Łatwa aplikacja produktu pozwala natomiast na stopniowanie efektu.

Stylizacja a pielęgnacja

I Want Body Texture Spray został stworzony z dbałością o szczegóły, zachowując założenia Cruelty Free, Vegan, Gluten Free. Także sposób pozyskiwania składników, oczywiście naturalnych, odbywa się w drodze działań zgodnych z naturą. Nie dziwi więc, że stylizator nie tylko gwarantuje użytkownikom oszałamiający look, ale także stanowi dla ich włosów wsparcie pielęgnacyjne.
I Want Body Texture Spray dedykowany jest przede wszystkim włosom cienkim, pozbawionym objętości, a także fryzurom wymagającym ożywienia i nadania kształtu na cały dzień.