Naturalne kosmetyki Babuszki Agafii

Od jakiegoś czasu w sklepach i drogeriach można znaleźć kosmetyki Babuszki Agafii, które cieszą się coraz większą popularnością, ale co to jest za marka? Skąd się wzięła? Jaki jest skład tych produktów?

Kilka kosmetycznych ciekawostek

Marka kosmetyków Babuszki Agafii została wprowadzona na rynek w 2002 roku przez Piervoe Reshenie. Inspiracją do ich powstania była historia uzdrowicielki, Agafii Ermakovej, która od najmłodszych lat była zainteresowana poznawaniem dobroczynnego działania syberyjskich ziół. Przez pokolenia receptury Babuszki Agafii były doskonalone a ich działanie i właściwości mają bardzo dobry wpływ na włosy i skórę, co zadziwia współczesną kosmetologię.

Co można znaleźć w składzie?

Babuszka Agafia to linia kosmetyków, w składzie której znajdziemy:
*korzeń mydlnicy lekarskiej, stosowany w szamponach i płynach do kąpieli,
*drożdże piwne, jako naturalne źródło białka, stosowane w masce stymulującej wzrost włosów,
*olej z kiełków pszenicy i sok z brzozy, które wzmacniają włosy i zapobiegają wypadaniu.

Dzięki Babuszce Agafii można zadbać o włosy i skórę, nie wydając przy tym ogromnych pieniędzy na kosmetyki. Ceny tych produktów są bardzo przystępne, a producent zapewnia, że skład jest naturalny, bez silikonów i parabenów. Mimo to, dobrze jest wykonać próbę uczuleniową, żeby sprawdzić czy na pewno nie pojawi się niechciana reakcja.

Linia produktów

Na drogeryjnych półkach można znaleźć takie produkty jak: kosmetyki do włosów, ciała, twarzy i mydła. Cieszą się one ogromną popularnością. Stosunek ceny do jakości jest atrakcyjny, dlatego nie dziwi fakt, że Babuszka Agafii jest tak chętnie wybierana. Kobiety, które świadomie wybierają kosmetyki i czytają etykiety, na pewno, ucieszy fakt, że receptury Babuszki Agafii oparte są o ziołowe składniki, a produkty nie są testowane na zwierzętach – https://lavandin.pl/pl/producers/babuszka-agafia-1530242694.html.