Najlepsze bazy pod makijaż

Marka Bielenda jest jedna z wiodących marek na polskim rynku. Wszyscy, którzy kochają rodzime kosmetyki nie przejdą obok niej obojętnie, ponieważ oferuje doskonałej jakości produkty, nie tylko do pielęgnacji, lecz również do makijażu. Na szczególną uwagę na pewno zasługuje baza Bielenda pod makijaż.

Baza Bielenda

Marka Bielenda wypuściła kilka rodzajów doskonałej jakości baz pod makijaż. Wśród nich znajdziemy bazę nawilżającą, matującą lub wielofunkcyjną. Na rynku dostępna jest też baza Bielenda Glow Essence, która doskonale rozświetla skórę i sprawia, że wygląda ona na świeżą i wypoczętą. Bielenda Glow Essence doskonale nadaje się pod makijaż, tak jak i pozostałe bazy marki, sprawiając też, że makijaż lepiej się trzyma, skóra jest nawilżona, stonowana, lub rozświetlona. To, jaki efekt chcemy uzyskać na naszej skórze zależy od naszych indywidualnych preferencji. Marka Bielenda spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającej fanki makijażu.

Baza Bielenda nawilżająca

Nawilżająca baza pod makijaż to najbardziej uniwersalny kosmetyk, który w kosmetyczce powinna mieć każda fanka pięknego makijażu. Marka Bielenda oferuje na przykład żelowo-perłową, kolorową bazę pod makijaż, która doskonale rozświetli cerę, a jednocześnie podniesie poziom jej nawilżenia. W produkcie zastosowano tak zwany inteligentny dozownik,  który rozbija wielobarwne kapsułki zawieszony w żelu i zmienia je w aksamitną bazę pod makijaż. Kosmetyk dodaje blasku i sprawi, że skóra będzie pięknie się prezentować o każdej porze dnia.

Baza Bielenda dostępna do zakupu tutaj.