Nabla Dazzle Liner – metaliczne eyelinery w pędzelku

Nabla to jedna z włoskich marek, która zachwyca przede wszystkim jakością swoich produktów. To kosmetyki, które używane są w głównej mierze przez profesjonalistów. Marka dostępna jest w znanych drogeriach internetowych, a ich produkty wykupywane są w mgnieniu oka. Chyba każda miłośniczka makijażu słyszała o palecie cieni do oczu The Dreamy Eyeshadow Palette – produkt ten pojawił się chyba we wszystkich filmach z ulubieńcami roku u znanych Youtuberek. Firma ta bardzo szybko się rozwija, a jakość produktów wciąż nie przestaje zachwycać.

 

Metaliczne eyelinery

Nowość Nabla Dazzle Liner to kolejny, bardzo dobrze przyjęty produkt marki. Płynne eyelinery o metalicznym wykończeniu są ciekawym akcentem w każdym, nawet najprostszym makijażu oka. Do wyboru mamy kilka odcieni, począwszy od  intensywnego złotego koloru – Klimt, aż po głęboki kobalt – o nazwie Royal Blue. Te dwa odcienie uznawane są za najciekawsze w całej serii.

Właściwości Nabla Dazzle Liner

Eyelinery Dazzle Liner to przede wszystkim bardzo dobra pigmentacja. Wystarczy jedno pociągnięcie pędzelkiem, aby uzyskać maksymalne nasycenie koloru. Wszystkie odcienie mają wykończenie metaliczne, które mocno odbijają światło i zostawiają na skórze tak zwany efekt lustra. Dazzle Liner posiada precyzyjny pędzelek, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać bardzo dokładną kreskę na oku. Co istotne, nie posiada on silikonów czy parabenów. Przed każdym użyciem producent zaleca, aby delikatnie wstrząsnąć opakowaniem. Pojemność to dokładne 6 ml produktu.