mustela

Mustela. Francuskie kosmetyki, które kochają dzieci.

Mustela, jest francuską marką rodzinną, która jak sama o sobie mówi, od 1950 roku, stoi u boku rodziców. Z jej fabryk, płyną do nas ekologiczne oraz profesjonalne produkty naturalnego pochodzenia, przeznaczone do pielęgnacji skóry. Ich adresatem są dzieci, które nie przekroczyły jeszcze 1 roku życia oraz ich rodziny.

Kosmetyki Mustela – dlaczego są tak dobre?

Stojąc u boku i wspierając rodziców, Mustela, skupia się na realizacji misji, którą jest ułatwienie życia, opiekujących się dziećmi rodziców. Firma, stara się to osiągnąć, towarzysząc rodzicom w ich codziennych zmaganiach, których celem jest prawidłowa troska o pielęgnację skóry niemowląt i małych dzieci. Wspierając świadome rodzicielstwo Mustela nie przestaje kierować się swoją ambicją, którą jest dostarczanie szeregu produktów o naturalnym i sprzyjającym zdrowiu skóry składzie. Kosmetyki Mustela, pozwalają rodzicom  na komfort związany ze świadomością, że skóra dzieci nie ulegnie podrażnieniom. Dzieci, nie będą narażone na oddziaływanie skutków twardej wody podczas kąpieli. Na ich skórze nie pojawią się swędzące i czerwone plamy, otarcia i zadrapania, a dzięki temu, nasze dziecko, będzie mogło spać spokojnie do samego rana. Kosmetyki dla dzieci Mustela dostępne na stronie byhealth.pl, to również pewność rodziców, że dzieci mają zapewnioną pełną ochronę przeciwsłoneczną. 

mustela

Początki marki

Firma, została założona w 1950 roku, przez francuskiego przedsiębiorcę Paula Berthome i farmaceutę Claude Guillon’a. Postanowili oni nawiązać współpracę, by móc wspólnie zrealizować pomysł, jakimi było pierwsze w Europie mleczko oczyszczające, przeznaczone specjalnie do skóry niemowląt.