maybelline superstay

Maybelline superstay

Marka maybelline od wielu lat króluje wśród dobrych jakościowo i przystępnych cenowo marek kosmetycznych. Kobiety pokochały kosmetyki maybelline na całym świecie. Wśród jednych z kultowych kosmetyków maybelline wymienia się maybelline superstay – podkład do twarzy.

Podkład do zadań specjalnych

Podkład maybelline superstay daje długotrwały efekt krycia, który utrzymuje się do aż do 24 h bez efektu maski. W produkcie połączono właściwości kryjące z tymi matującymi, przez co też podkład daje  doskonałe właściwości kryjące, matując też skórę na wiele godzin i nadając jej maksymalną odporność na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Co bardzo ważne i doceniane wśród klientek to to, że podkład nie zmienia swojego kolor od momentu aplikacji: nie ulega blednięciu, nie ściera się lub nie ciemnieje (w zależności od koloru cery). Podkład maybelline zapewnia świeży wygląd twarzy na wiele godzin.

Maybelline superstay

Produkt pokochały kobiety za jego doskonałe krycie, tuszowanie wszelkich niedoskonałości skóry (w tym przebarwień czy zmian trądzikowych). Jak zapewnia producent, podkład posiada specjalnie opracowaną formułę, która zapewnia długotrwałe krycie, aż do 24 godzin. Produkt zamknięty jest w eleganckim, szklanym opakowaniu z pompką, dzięki której precyzyjnie możemy odmierzać produkt. Pompka to też świetne rozwiązanie, które gwarantuje bardzo higieniczną i sprawną aplikację. Produkt maybelline dostępny jest w 6 wariantach kolorystycznych. Jego konsystencja zapewnia budowanie krycia. Zakupisz go w drogerii Cocolita.