stoisko z kosmetykami Bourjois

Marka Bourjois i jej podkłady

Marka Bourjois dzięki temu, że jest inspirowana paryskim stylem spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientek. Charakteryzuje się lekkością, trwałością, innowacyjnością i przede wszystkim kolorem. Marka Bourjois kierowana jest do kobiet w każdym wieku – tych młodszych i tych starszych. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów sprawdzi się świetnie przy skórze młodszej osoby, jak i starszej.

Produkty marki Bourjois

Firma Bourjois cieszy się popularnością swoich produktów, które oferowane są na polskim rynku. Marka ta jest na tyle popularna, że każda drogeria – internetowa i stacjonarna oferuje jej produkty (zobacz np. produkty Bourjois tutaj).

Bourjois oferuje przede wszystkim produkty takie jak:

– szminki i pomadki do ust,

– tusze do rzęs,

– kryjące podkłady do twarzy,

– pudry,

– kredki do oczu i brwi,

– palety cieni do powiek,

Co cieszy się największą popularnością?

Obecnie, największą popularnością cieszą się produkty Bourjois Always Fabulous. Jest to linia kosmetyków, oferowanych przez Bourjois podkładów kryjących do twarzy. Podkłady cieszą się swoją niezawodnością, idealnie kryją niedoskonałości i mankamenty cery. Kosmetyki te utrzymują się na skórze, aż do 24h, nadając jednocześnie matowe wykończenie makijażu. Kolory podkładów Bourjois Always Fabulous dostępne są w sześciu odcieniach, dzięki czemu każdy kolor skóry znajdzie swój odpowiedni odcień i tym samym cera będzie wyglądała na gładką, wypoczętą i odżywioną.