Kosmetyki Garnier Czysta Skóra

Garnier Czysta Skóra to produkt o innowacyjnej formule trzy w jednym. Płyn ten może być stosowany zarówno jako żel do mycia twarzy, maseczka, jak również i peeling.

Po pierwsze – żel do mycia twarzy

Żel od Garnier model Czysta Skóra to produkt, który może być stosowany jako żel do mycia twarzy. Posiada on antybakteryjne składniki aktywne o bardzo wysokiej skuteczności oraz kwas salicylowy. Środek ten intensywnie oczyszcza skórę, a także usuwa brud oraz wszelakie zanieczyszczenia.

Po drugie – maseczka

Drugim sposobem na wykorzystanie Garnier Czystej Skóry jest możliwość użycia go jako maseczki. Jest ona wzbogacona w bardzo mocno chłonny węgiel aktywny pochodzenia roślinnego, a także ekstrakt z borówki. Oznacza to więc, że żel matuje oraz gwarantuje skórze gładkość oraz komfort przez długi czas.

Po trzecie – peeling

Peeling z kolei zawiera naturalne cząsteczki peelingujące, które idealnie odblokowują pory w sposób widoczny redukują wągry i zaskórniki.

Żel Garnier Czysta Skóra jest przeznaczony do zarówno skóry mieszanej, jak i tłustej. Oprócz tego, posiada właściwości antybakteryjne, oczyszczające oraz złuszczające. Efekt stosowania jest w stanie utrzymać się nawet do dwóch tygodni po czterech tygodniach od rozpoczęcia stosowania.

Żel można zakupić w tubce w zarówno sklepach kosmetycznych, jak również i przez Internet u sprawdzonych dystrybutorów.

Co ciekawe, można również zakupić inne produkty z linii Czystej Skóry, na przykład oczyszczające żel, żel złuszczający, krem BB i tym podobne.