olaplex

Kosmetyki do włosów Olaplex – jak stosować?

Nowatorskie kosmetyki Olaplex umożliwiają rozjaśnianie włosów bez obawy o uszkodzenie włosów. Przywracają włosom ich zdrową strukturę i wzmacniają włosy. Zapewniają im także ochronę przed gorącym powietrzem suszarki. Do czego służą kosmetyki Olaplex i jak je stosować? Czy są bezpieczne dla skóry głowy i dla włosów? Produkty tej nowatorskiej linii nie zawierają siarczanów ani silikonów, produkty te nie zawierają także glutenu i są w 100% wegańskie. Każdy kosmetyk ma swój numer, dzięki któremu użytkownik wie w jakiej kolejności ich używać.

Kosmetyki Olaplex stosowane przez fryzjerów

1.Bond MuItiplier

Używa się go podczas koloryzacji, jest stosowany głównie przez fryzjerów, odbudowuje uszkodzone mostki dwusiarczkowe i chroni przed następnymi uszkodzeniami. Jest stosowany podczas obciążających zabiegów na włosy takich jak keratynowe prostowanie, farbowanie czy też trwała ondulacja. Ma wysokie stężenie, dlatego na włosach powinien pozostać tylko kilka minut.

2.Bond Perfector

To drugi krok w pielęgnacji. Ten produkt pomaga w utrzymaniu mostków siarczkowych i należy go nałożyć od razu po pierwszym kosmetyki, pozostaje na włosach około 15 minut, a dzięki niemu włosy pozostają silne i jedwabiście gładkie.

Kosmetyki do włosow Olaplex – do stosowania w domu

3.Olaplex Hair Perfection

Stosuje się tą kurację w celu przedłużenia efektu, nadanego przez fryzjera. Może być stosowany także bez wcześniejszych kroków. Tej kuracji używa się przed szamponem i pozostawia na włosach ok 10 minut.

4.Maintenance Shampoo

Jest to produkt do codziennej pielęgnacji podtrzymujący efekt pięknych włosów. Oczyszcza włosy i nawilża je.

5.Maintenance Conditioner

To odżywka do codziennej pielęgnacji dostarczająca włosom przeciwutleniaczy i utrzymująca kolor.

6.Smoother

Jest to niezwykle ważny element pielęgnacji. Krem, który chroni przed gorącym powietrzem z suszarki.

7.Bonding OIL

To ultra skoncentrowany olejek, który chroni przez promieniowaniem UV, jest idealny do ujarzmiania loków i wygładzania włosów.

Wszystkie te kosmetyki Olaplex kupisz w drogerii internetowej Bellita.pl