Kolorowy french manicure

Ostatnio jedna ze sławnych celebrytek przyłapana została z oryginalnym manicure’em. Któż ma wyznaczać nowe style w modzie, jak właśnie nie one? Nie o to jednak chodzi, kto ma to robić, ale o te wyjątkowe paznokcie. Czy wpłynęło to na popularność tego zabiegu w salonach kosmetycznych? I o jaką technikę w ogóle chodzi?

Ale to już przecież było

Chodzi oczywiście o french czyli francuski manicure Warszawa. Znany już od dawna, ale teraz w nieco innej odsłonie. Ten ponadczasowy charakteryzuje się tym, że paznokcie pokrywa się bardzo delikatnym różowym lub beżowym odcieniem, który ma być jak najbardziej zbliżony do naturalnego wyglądu paznokcia, natomiast samą końcówkę maluje się na inny i zazwyczaj właśnie biały kolor. Robi to bardzo naturalne, ale i zarazem eleganckie wrażenie, dlatego ten rodzaj malowania przeszedł już do klasyki. Nowe trendy namieszały jednak także tutaj i obecnie french to już nie tylko białe końcówki, ale na przykład czarne – jeśli tylko ktoś takie lubi. Dodaje się również wzorki i inne ozdoby. 

Ale teraz wróćmy do celebrytki 

Jasne że nie miała na paznokciach klasycznego francuskiego manicure’u warszawa. Pewnie wtedy nie pojawiłby się jako nowość na portalach plotkarskich. Otóż pani miała naturalne paznokcie wypiłowane w migdałki, a każda końcówka paznokcia pomalowana była na inny kolor. Były to same świeżości i słodkości: zieleń, błękit, żółty, pomarańczowy, fioletowy, różowy, czerwony. Jak na letnią stylizację idealne, dlatego też pewnie wpadły w oko i były szeroko komentowane.