Jakie lakiery hybrydowe warto wybrać?

Manicure hybrydowy powinien być z założenie bezpieczny, trwały, a także efektowny. Właśnie dlatego ważnym jest, aby wybierać wyłącznie lakiery, które wyróżniają się wytrzymałością, a także odpornością na uszkodzenia. Największą popularnością cieszą się lakiery hybrydowe Semilac, które skradły serca kobiet na całym świecie. Cechują się nie tylko świetnymi parametrami, ale również bogatą gamą kolorystyczną. Ilość odcieni jest tak duża, że każdy wybierze coś dla siebie.

Hybrydy Semilac pozostaną na paznokciach w nienaruszonym stanie przez 2-3 tygodnie (u rąk), a nawet 4 tygodnie (u nóg). Lakier nie odpryskuje, a także nie traci na intensywności. Jest on odporny na długotrwałe moczenie w wodzie, a nawet różnego typu preparaty, które wykorzystuje się podczas codziennych domowych czynności.
Hybrydowe lakiery Semilac to propozycja dla najbardziej wymagających. Ich ogromną zaletą jest fakt, że tworzą relatywnie twardą powłokę, a jednocześnie bardzo naturalną. Dzięki temu można mieć zadbany i pięknie wyglądający manicure, niezależnie od sytuacji. Dodatkowym plusem jest to, że paznokcie nie tworzą efektu sztuczności, tak jak w przypadku tzw. żeli. Nie ma przeciwwskazań, aby posiadać tak wykonany manicure w pracy. Oczywiście kolor lakieru musi być odpowiednio dobrany do okoliczności.

Należy wspomnieć, że hybrydy chronią również płytkę paznokcia, dzięki czemu łatwiej je zapuścić. Jest to szczególnie istotne dla kobiet, które mają problemy z ich nadmierną łamliwością, czy też kruchością.
Trzeba również dodać, że manicure jest gotowy natychmiast po wyciągnięciu z lampy. Można zapomnieć o jego długotrwałym suszeniu.