jeden z podkładów Estee Lauder z serii Double Wear

Jakie kosmetyki Estee Lauder wybrać do cery z niedoskonałościami?

Wiele osób boryka się z niedoskonałościami cery, które przybierają różnego rodzaju formy, i nasilają się podczas niektórych okresów naszego życia.

Skąd się biorą niedoskonałości cery?

Wiadomo, że z problemami skórnych w głównej mierze borykają się nastolatki, ale mitem jest, że gdy jesteśmy starsi te problemy znikają. Owszem,  z tzw. trądziku młodzieńczego się wyrasta, ale są jeszcze inne powody niedoskonałości cery. Jakie? Duże zanieczyszczenie powietrza, nieusunięty na noc makijaż, palenie papierosów, cykl menstruacyjny, problemy hormonalne, i inne.

Które kosmetyki kryjące Estee Lauder wybrać?

Spośród kosmetyków Estee Lauder możemy wybrać krem CC (BB) lub jeden z serii Double Wear.

Revitalizing CC Supreme Cream to tak naprawdę krem BB, wolny od parabenów, silikonów, siarczanów i amoniaku. Ten krem o naturalnym składzie przede wszystkim wyrównuje koloryt cery, ale także charakteryzuje się długotrwałym, nawilżającym działaniem anti-aging.

Na większe potrzeby krycia cery najbardziej odpowiedni będzie kosmetyk z serii Estee Lauder Double Wear. Wśród nich znajdziemy kultowy podkład Double Wear, podkład Double Wear light oraz puder matujący Double Wear. Wszystkie te kosmetyki Estee Lauder zamieniają naszą cerę z błyszczącej na wysoki i długotrwały mat, łatwo się rozprowadzają i są przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry. Do potrzeb średniego krycia warto sięgnąć po podkład Estee Lauder Double Wear, który zyskał miano kultowego dzięki swoim cudownym zdolnościom. Powoduje naturalne krycie cery utrzymujące się nawet do 24 godzin. Występuję aż w 29 odcieniach, i pasuje do cery zarówno porcelanowej, jak i do cery o bardzo ciemnej karnacji.

Do celów ekstremalnego krycia, doskonale nada się podkład Estee Lauder Double Wear Maximum Cover Camouflage, który nadaje się do każdego rodzaju skóry. Charakteryzuje się silnym kryciem niedoskonałości naszej cery. Dopasowany jest także do krycia blizn, czy przebarwień na ciele.

Podsumowanie

Wśród kosmetyków Estee Lauder znajdziemy odpowiedź na nasze zapotrzebowanie i niedoskonałości, wynikające z różnych czynników. Z każdym rodzajem problemów skórnych marka Estee Lauder radzi sobie z dużym powodzeniem.