serum Hydrabio od Bioderma

Jakie kosmetyki Bioderma wybrać dla cery tłustej?

Cera tłusta jest niezwykle często spotykana zarówno wśród osób młodych jak i dojrzałych. Pomimo powszechności, odpowiednia jej pielęgnacja nadal przysparza wiele problemów. Francuska firma Bioderma, szczycąca się budowaniem marki w duchu ekobiologii, posiada wiele kosmetyków pielęgnujących, posiadających nie tylko pozytywne opinie klientek ale i nagrody z zakresu kosmetologii.

Kosmetyki Bioderma

Sebium Lotion – to bardzo popularny produkt wywodzący się z linii Bioderma Sebium. Przede wszystkim, ma on za zadanie redukcję porów, utrzymanie prawidłowego pH cery jak i zapobieganie powstawaniu zaskórników – co potwierdza patent FLIUDACTIV. Sprawdzi się on nie tylko w przypadku cery tłustej ale i takiej, ze skłonnością do trądziku. Z opisu samego kosmetyku wynika, iż zapewnia on ośmiogodzinne nawilżenie, potwierdzone badaniami dermatologicznymi.

Sebium Lotion posiada w swoim składzie glicerynę, naturalnie występującą w skórze, która zapewni jej nawilżenie i odżywienie. Bardzo ważnymi składnikami są także cynk z witaminą B6, czy lipoglicyna.

Hydrabio Masque – jest to równie ciekawy produkt, należący z kolei do linii Hydrabio. Ten produkt Biodermy stworzony został nie tylko dla cery tłustej ale i mieszanej czy suchej, dzięki temu produkt jest niezwykle uniwersalny. wszystkie kosmetyki z tej linii, posiadają patent AQUAGENIUM, zapewniający odpowiednie nawilżenie cery. Na stronie producenta, znajduje się nie tylko informacja o działaniu samej maski, składniki w nią wchodzące ale także dokładna instrukcja jej użycia.

maska świetnie sprawdzi się zarówno w pielęgnacji skóry młodzieńczej jak i dojrzałej. Jak zapewnia producent, jest ona bardzo delikatnie perfumowana i lekka, dzięki czemu powinna sprawdzić się w przypadku nawet najwrażliwszej cery. Co ciekawe, odbudowuje ona także barierę ochronną skóry, dzięki czemu blask i rozświetlenie towarzyszące po aplikacji maski, zostaną z nami na dłużej. Marka posiada bardzo dobre opinie na temat działania owego produktu, jednak najlepszą gwarancją będzie własna ocena.