Jakie funkcje powinna mieć porządna prostownica z podczerwienią

Przeznaczenie prostownicy wszystkim jest bardzo dobrze znane, ale nie oznacza to wcale, że wybranie sprzętu tego typu jest prostym zadaniem. Wysokiej klasy prostownica powinna nie tyko szybko wyprostować włosy, ale przede wszystkim musi zabezpieczyć je przed działaniem wysokiej temperatury. Tanie prostownice niestety bardzo często mogą poparzyć włosy, dlatego też warto postawić na sprawdzony sprzęt.

Nowoczesna prostownica na podczerwień

Oryginalna prostownica z podczerwienią to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Prostownice z tą magiczną funkcją sprawiają, że płytki nagrzewają się równomiernie, dlatego też włosy są idealnie zabezpieczone przed spaleniem. Markowa prostownica z podczerwienią przyda się nie tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale również do użytku domowego.

Jakie dodatkowe funkcje powinna posiadać prostownica z podczerwienią?

 

Dobra prostownica na podczerwień powinna posiadać także funkcje wytwarzania pary, która doskonale zabezpiecza włosy przed zniszczeniem. Para szybko rozluźnia włosy i odbudowuje je. Warto wspomnieć także i o tym, że niektóre prostownice posiadają także ultradźwięki, dzięki którym włosy zawsze będą idealnie wygładzone. Bardzo wielu producentów oferuje zaawansowane prostownice na podczerwień, które umożliwiają prostowanie włosów na mokro. Dzięki takiemu sprzętowi, będzie można prostować nawet bardzo wilgotne włosy. Rozwiązanie tego typu pozwoli zaoszczędzić sporo cennego czasu.