Jaką paletkę cieni wybrać?

Świat kosmetyków stale się zmienia. Praktycznie na każdym kroku można spotkać nowe produkty do makijażu, które pojawiają się na polskich rynkach. Chęć eksperymentów wynika także z popularności wielu kobiet, które pokazują, jak wykonać codzienny makijaż w social mediach. Dzisiejszy artykuł skupia się na cieniach do powiek, po które coraz chętniej sięgają kobiety. Jaką paletkę wybrać? Odpowiedź na to pytania znajduje się w dalszej części artykułu.

Jaką paletkę cieni wybrać?

Paletka cieni, po którą sięgamy, zależy od kilku czynników między innymi tego, jaki mamy kolor oczu oraz oczekiwania wobec makijażu. Optymalnym rozwiązaniem będzie zestaw, który umożliwi wykonanie makijażu codziennego oraz wieczorowego.

Wśród popularnych paletek można wyróżnić na przykład makeup revolution. Zestawy zawierają przeważnie 15 kolorów, co w zupełności powinno wystarczyć, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Warto zwrócić uwagę na to, aby paletka posiadała również kolory matowe, które obecnie są niezwykle popularne.

Ile kosztują paletki do cieni?

Cena zależna będzie od ilości cieni w zestawie oraz marki, którą wybieramy. Najlepiej zacząć od nieco tańszych rozwiązań, aby mieć pewność, jakie nam odpowiadają. Ceny opisanych powyżej zestawów do makeupu od firmy revolution zaczyna się nawet od około 20 złotych. Inne produkty tego typu można spotkać w kwocie nawet 100, czy 500 złotych, dlatego należy robić rozważne zakupy. Często jest wiele promocji, które oferują 2 produkt o połowę tańszy, co pozwoli upolować dobrą okazję.