Jak wygląda depilacja lycon?

Lato jest momentem, w którym bardziej martwimy się nadmiernym owłosieniem. Jesienny wyjazd na urlop również powinno poprzedzać depilowanie nadmiernego owłosienia. Co warto wiedzieć o depilacji lycon? 

Na czym polega depilacja lycon? 

Depilacja lycon Warszawa to usuwanie nadmiernego owłosienia za pomocą wosku. Warto wiedzieć, że do zabiegu wykorzystywana jest aromatyczna żywica oraz naturalny wosk. Dlaczego ma to tak ogromne znaczenie?

Największą zaletą depilacji lycon jest używanie naturalnych środków. Wosk oraz żywica, które nakładane są na ciało mają temperaturę, która jest przyjemna dla ciała, dzięki temu na skórze nie pozostają nieprzyjemne zaczerwienianie, a zabieg nie jest bolesny. Wiele kobiet podkreśla, że jest przyjemny i relaksujący. Do tej pory nie można było powiedzieć o usuwaniu zbędnego owłosienia woskiem, że jest to zabieg, który potrafi sprawić przyjemność. 

Jak się przygotować do zabiegu? 

Przed depilacją woskiem lycon Warszawa należy wykonać peeling miejsc, w których będzie usuwane owłosienie. Należy zrobić to 2 -3 dni przed planowanym zabiegiem. Dzięki temu włoski będą podniesione, a depilacja będzie skuteczniejsza. 

Depilacja lycon jest wykonywana woskiem hot wax, gdy chcemy usunąć włoski, które są bardzo małe (2-3 mm). Polecany jest do wrażliwych partii ciała, takich jak twarz, bikini czy pachy. Przed zabiegiem warto nałożyć na skórę olejek, który zabezpieczy ją przed uszkodzeniami. 

Po zabiegu depilacji lycon nie tylko pozbędziemy się uciążliwego owłosienia, ale również skóra będzie odżywiona, sprężysta.