Jak prawidłowo dobrać bronzer do odcienia skóry?

Przedstawicielki płci pięknej doskonale zdają sobie sprawę, że znalezienie właściwego podkładu jest kwestią niezwykle problematyczną. Łatwiejszym zadaniem nie jest wybór bronzera, który może nadać całości bardzo delikatnego efektu przypominającego skórę muśniętą słońcem. 

Co warto wiedzieć o bronzerze?

Kobiety jeszcze przed wybraniem właściwego koloru w zależności od typu karnacji powinny zdawać sobie sprawę, że bronzer lovely to nie jest ten sam kosmetyk, co zestaw pudrów do konturowania. Zadaniem bronzera jest nie tylko i wyłącznie nadanie efektu opalenizny, ale również pokrycie cery rozświetlającymi drobinkami. 

Jak wybrać kolor bronzera do karnacji?

Warto wiedzieć, że w przypadku jasnej karnacji nie jest rekomendowane przedstawicielkom płci pięknej przesadzać z intensywnością bronzera. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie kosmetyk o jeden albo dwa tony ciemniejszy w porównaniu do odcienia skóry. Ponadto do jego aplikacji zalecane jest wybranie puszystego i dużego pędzla. 

Panie posiadające średni odcień skóry powinny wybrać bronzer wibo, który będzie o jeden lub dwa tony ciemniejszy niż skóra. Zalecane jest również unikanie chłodnych odcieni, gdyż może to doprowadzić do odwrotnego rezultatu. Cera będzie wtedy wyglądała na zmęczoną. Nie jest także rekomendowane zaopatrywanie się w bronzery, które kobietom już na samym początku wydają się za bardzo pomarańczowe. Należy zdawać sobie sprawę, że po nałożeniu ich na skórę efekt może się tylko pogłębić. 

W przypadku pań z ciemniejszym odcieniem skóry doskonale egzamin zda zdecydowana większość bronzerów. Kobiety mogą również szukać na rynku formuł zawierających widoczne drobinki. W ten sposób możliwe będzie dodatkowe rozświetlenie cery. Ponadto przedstawicielkom płci pięknej polecane jest wypróbowanie ciepłych kolorów.

Jeśli artykuł się państwu spodobał, zapraszam do zapoznania się z ofertą na Cocolita.pl