Jak odbudować zniszczone włosyz olaplex 3?

Nadmierne suszenie, prostowanie czy lokowanie włosów na ciepło powoduje, że nasza czupryna staje się matowa i przesuszona. Wiele kobiet boryka się z problemem połamanych końców, a ich włosy są naprawdę dalekie od ideału. Oliwy do ognia dolewa regularne rozjaśnianie pasemek czy zbyt rzadkie wizyty u fryzjera.

Jak odbudować zniszczone włosy?

W odbudowaniu zniszczonych włosów może pomóc przede wszystkim regularność i dobrze dobrane kosmetyki. Jeśli systematycznie będzie się dbać o włosy, stosując się do kilku nowych zasad, na pewno bardzo szybko da się zauważyć pierwsze efekty. Nie powinno się używać kosmetyków przepełnionych parabenami czy SLS-ami. Na co dzień znacznie lepiej sięgać po produkty o prostych i naturalnych składach, które nie obciążają włosów. Raz na dwa tygodnie można nałożyć odżywczą maskę, będącą prawdziwą bombą witaminową, może to być maska proteinowa albo olaplex 3. Ważną zasadą jest również płukanie włosów w zimnej wodzie. Wówczas zamyka się łuski włosowe i czupryna pięknie się błyszczy.

Jak korzystać z olaplexu 3?

Regularne wizyty u fryzjera to również doskonała forma dbania o włosy. Dobrym zabiegiem, zwłaszcza dla właścicielek włosów farbowanych, jest zabieg olaplex, który daje możliwość odbudowy zniszczonych włosów, bez konieczności ich obcinania. W domowym zaciszu należy systematycznie kontynuować kurację, korzystając z olaplexu 3 – będącego krokiem trzecim tego zabiegu. Efekty takiej kuracji utrzymują się na włosach nawet do kilku miesięcy od momentu pierwszego ich zastosowania. Zobacz: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199