golden rose longstay liquid matte lipstick

Jak ładnie umalować usta?

Specjaliści makijażu radzą, by wykonując makijaż, skupić się na podkreśleniu albo oczu, albo ust. Ładne pomalowanie oczu jest dość trudne, gdyż trzeba mieć wprawę w robieniu kreski i perfekcyjnym tuszowaniu rzęs, dobrze będzie więc skupić się na ustach.

Wyrazisty kolor i matowe wykończenie

golden rose longstay liquid matte lipstick

Są to najgorętsze trendy w dziedzinie makijażu ust, utrzymujące się już dłuższy czas. Nie jest trudno zapewnić sobie taki efekt, wystarczy postawić na przykład na pomadkę Golden Rose Liquid Matte Lipstick, która zapewnia tak pożądane matowe wykończenie. Mat w połączeniu z wyrazistym kolorem prezentuje się świetnie – taki makijaż ust może wystarczyć i nie będzie już potrzebne malowanie oczu, by wyglądać na umalowaną i zadbaną. Szminka Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick jest przy tym tym bardziej dobrym wyborem, że dzięki płynnej formule można idealnie rozprowadzić ją po ustach, docierając dokładnie do linii ust i w kąciki. W przypadku mocno rzucających się w oczy kolorów jest to bardzo ważne, gdyż wszelkie niedociągnięcia są bardzo widoczne. Dotyczy też rozmazywania się, a w przypadku tego produktu trwałość jest bardzo dobra. Szminka zasycha na ustach, tworząc długo utrzymującą się, perfekcyjnie wyglądającą warstwę, a jednocześnie jest niewyczuwalna na ustach, a więc wygodna.
Problemem związanym z matowymi pomadkami często jest wysuszanie ust. W tym przypadku nie trzeba obawiać się również tego, gdyż składniki zawarte w tym produkcie niwelują zjawisko wysuszania, a nawet pielęgnują usta.