vida shock

Jak działają ampułki vida shock?

Problem wypadania włosów może być spowodowany przez wiele czynników. Pojawia się przez niedobory w diecie, sezonowo w zależności od pory roku, na skutek nieprawidłowej stylizacji i wielu innych przyczyn. Aby przeciwdziałać utracie włosów, warto podjąć odpowiednie działania, stosując specjalne ampułki vida shock. Preparat zmniejsza wypadanie włosów, pobudza cebulki włosowe do wzrostu za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych.

Ampułki vida shock – właściwości

Regularnie stosowane ampułek vida shock skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów, jednocześnie pobudzając cebulki do wzrostu. W składzie preparatu znajdują się:

  • aminosacharydy, sulfopeptydy, aminokwasy i biokatalizatory, które zapewniają skórze głowy składniki potrzebne do wytwarzania zdrowych i mocnych włosów, stymulują proces ich wzrostu, zmniejszają nadmierny łojotok. Wzmacniają włosy, dodają im blasku i siły,
  • keratyna – dodaje włosom blasku oraz zwiększa ich objętość,
  • wyciągi roślinne – wykazują działanie rewitalizujące i normalizujące.
vida shock

Za skuteczność ampułek odpowiada dobór właściwych składników aktywnych, które wpływają zarówno na kondycję skóry głowy, jak i włosów. Pobudzają wzrost włosów, ograniczają tendencję do powstawania łupieżu, jak i zmniejszają aktywność gruczołów łojowych. Oczyszczają i wzmacniają włosy, pozostawiają na nich ochronną powłokę, która zmniejsza negatywny wpływ czynników środowiskowych.

Ampułki vida shock – stosowanie

Ampułki przeznaczone są do stosowania zewnętrznego, przed użyciem należy nią wstrząsnąć. Płyn znajdujący się w fiolce należy rozprowadzić w dłoniach, a później delikatnie wmasować w skórę głowy i rozprowadzić na włosach za pomocą grzebienia. Produktu nie należy spłukiwać. Początkowo należy użyć 4 ampułek na tydzień, później zmniejszając dawkę do 1 ampułki tygodniowo.