Idealny makijaż

Zadaniem podkładu Lancome jest zakamuflowanie przebarwień i niedoskonałości skóry oraz wygładzenie jej i utrwalenie nałożonego makijażu. Wybór tego typu kosmetyków jest tak duży, że każdy znajdzie coś idealnie spełniającego jego potrzeby i oczekiwania. Najlepiej jest oczywiście stawiać na sprawdzone produkty takie jak przykładowo Lancome podkłady do makijażu z Cocolita. To co nakładane jest na skórę, ma duże znaczenie, dlatego też wybór kosmetyku powinien być dobrze przemyślany. 

Nakładanie podkładów na twarz 

Mogłoby się wydawać, że stosowanie podkładów Lancome do makijażu jest czymś oczywistym, ale w praktyce nie zawsze tak jest. Wiele osób nieświadomie nieprawidłowo nakłada bazy pod makijaż, przez co nie może liczyć na uzyskanie pożądanych efektów i pełne zadowolenie. Oczywiście stosowanie podkładów nie jest niczym trudnym. Wystarczy poznać prawidłową technikę nakładania. Przed nałożeniem należy oczyścić dobrze twarz z wszelkich zanieczyszczeń, a potem nałożyć kosmetyk o działaniu nawilżającym. Wiele osób ma w zwyczaju nakładanie zbyt dużej ilości podkładu, a wystarczy naprawdę niedużo – wielkość ziarnka grochu w zupełności starczy do pokrycia podkładem całej twarzy. 

Ja używać podkład Lancome?

Podkład nakłada się na twarz podobnie jak krem nawilżający. Należy zacząć rozprowadzanie kosmetyku od środka twarzy na zewnątrz. Cała twarz powinna zostać pokryta cienka warstwą. Prawidłowo nałożony podkład nie powinien być wyczuwalny. W przeciwnym razie jest to znak, że użyto zbyt dużą jego ilość. Zanim przejdzie się do nakładania makijażu, należy zaczekać do całkowitego wchłonięcia podkładu.