Idealny kolor skóry w połączeniu z podkładem Rimmel

W makijażu najważniejsze jest to, aby prawidłowo dobrać wszelkie jego komponenty. Wtedy można wytworzyć istną sztukę a także podkreślić naturalną urodę. Dlatego też warto wyposażyć się w bazowe produkty, które będą idealnie spajać się z naszym kolorytem cery i co najważniejsze: zamaskują przy tym niedoskonałości bez efektu maski. Taki właśnie jest podkład of firmy Rimmel, który zyskał swoją sławę i dalej trzyma swój nieskazitelny poziom.

Przyjemne krycie

Szczególne właściwości matujące, nawilżające a także rozświetlające zezwalają na wykonanie perfekcyjnego make-up’u na co dzień jak i od święta. Podkłady Rimmel dostępne są w wielu odcieniach ciepłych oraz zimnych i każda z nas może dopasować konkretną jego barwę do swojej cery – warto przy tym pamiętać, że na lato będzie inny ton a na zimę inny. Do tego, aby nałożyć podkład prawidłowo warto użyć gąbeczki lub pędzla, które zezwolą na perfekcyjne pokrycie każdego skrawka twarzy i szyi.

Świeżo przez cały dzień

Utrzymywanie się na twarzy podkładu Rimmel jest bez zarzutu. Przez cały czas skóra jest promienna oraz nie obciążona kosmetykiem. Ujednolicony kolor twarzy a także kryjące wykończenie sprawiają, że będziemy mogły być usatysfakcjonowane z danego rezultatu. Do tego można wybierać konkretne serie tego produktu, który występuje w płynie i kremie, w różnych opakowaniach i pojemnościach. Każdy z nich ma swoje właściwe działanie wobec czego szybko odnajdziemy typ dla skóry tłustej, mieszanej, suchej czy wrażliwej lub z wieloma mankamentami.