Hybrydy w domu czy u stylistki paznokci

Kobiety zastanawiają się nad tym, czy zamiast chodzić na manicure do stylistki paznokci, nie byłoby lepiej kupić zestawy do robienia manicure hybrydowego w domu. Mają jednak obawy, czy hybrydy wykonywane w domu będą trwałe, jak te robione u profesjonalistki. Jak długo zajmuje dojście do wprawy w nakładaniu lakieru hybrydowego? Czy to bardzo trudna umiejętność? Odpowiedź poniżej.

Hybrydy wykonywane w domu

Tak naprawdę już po kilkukrotnym wykonaniu manicure hybrydowego w domu, można dojść do wprawy. Oczywiście mowa tutaj o bardzo podstawowym manicure, przy którym poradzi sobie praktycznie każda dziewczyna. Kto zatem ma wątpliwości, niech spróbuje swoich sił w tym temacie, bo z pewnością już po kilku tygodniach będzie udawało się mu wykonać naprawdę piękny manicure hybrydowy. Lakiery hybrydowe są trochę droższe od tych tradycyjnych, jednak są również dużo bardziej wydajne. Jedna buteleczka wystarcza czasem nawet na rok. To zatem inwestycje na naprawdę długi czas.

Hybrydy u stylistki paznokci

Hybrydy wykonana u stylistki paznokci to jeden ze sposobów na to by zrelaksować się, dając jednocześnie o swój wygląd. Komu zatem nie przeszkadza to, że na manicure trzeba umówić się na konkretną godzinę, a cała wyprawa zwykle zajmuje około godziny, może nadal korzystać z profesjonalnych usług w salonie.