Hakuro h74

Pędzel hakuro h74 polecany jest przede wszystkim do blendowania cieni, czyli ich rozcierania cieni w taki sposób, aby stanowiły estetycznie spójną całość i wyglądały nieco bardziej naturalnie. Włosie pędzla jest miękkie i elastyczne, dzięki czemu nie kuje, a aplikacja cieni jest bardzo przyjemna. Pędzel nie gubi włosia oraz nie odkształca się, dzięki czemu możemy go z powodzeniem używać przez naprawdę długi czas i nie obawiać się o jego zniszczenie przy regularnym myciu.

Jedna z najpopularniejszych marek pędzli

Marka Hakuro jest jedną z najczęściej polecanych i jedną z najbardziej popularnych marek pędzli do makijażu. Ich estetyczne wykonanie, wysoka wytrzymałość, świetna precyzja i wielofunkcyjność sprawia, że milion kobiet uwielbia różnorodne pędzle Hakuro. Pędzle wykonane są z naturalnego włosia, a ich rączka jest wykonana z drewna.

Doskonała precyzja w nakładaniu cieni

Pędzel h74 został wykonany z naturalnego, tlenionego włosia. Dodatkowo specjalnie zaokrąglony kształt włosia umożliwia precyzyjne rozcieranie cieni, a także dokładne nakładanie ich w miejscu załamania powieki. Włosie pędzla Hakuro i jego kształt wspólnie sprawiają, że nabieranie odpowiedniej ilości produktu jest bardzo proste. Dzięki temu można z powodzeniem kontrolować nasycenie cieni i ich pigmentację, co pozwala na osiągnięcie upragnionego efektu. Pędzel doskonale posłuży zarówno osobom początkującym, jak i osobom doświadczonym w wykonywaniu makijażu.