fake septum

Fake septum, przez kogo ta ozdoba wybierana jest najczęściej?

Fake septum jest rodzajem kolczyka do nosa, który jest wyjątkowo efektowny. Możemy zdecydować się nie tylko na różne kolory, ale także wielkości, co sprawia, że osiągniemy taki efekt, jaki jest przez nas oczekiwany. Fake kolczyk do nosa możemy zakupić w wielu sklepach, jednak jeśli chcemy mieć pewność, że ten, który zostanie przez nas wybrany, będzie dla nas w pełni bezpieczny, to warto wiedzieć, jakie materiały sprawdzą nam się najlepiej. 

Kolczyk do nosa fake, z jakiego materiału może zostać wykonany?

Septum fake powinien być wykonany ze srebra, złota, a także jeśli wolimy tańszą opcję, warto wybrać ten ze stali chirurgicznej. Jest to bowiem materiał całkowicie neutralny ze skórą, co pozwala na założenie takiego kolczyka tuż po przekłuciu. Fake kolczyk do nosa, a raczej rana powstała po tego rodzaju przekłuciu wymaga specjalnej pielęgnacji, więc warto dowiedzieć się, jak obchodzić się z nią tuż po wykonaniu całego zabiegu. 

Fake kolczyki do nosa, komu się sprawdzą?

fake kolczyki do nosa sprawdzą się każdej osobie chcącej się wyróżniać (takie kolczyki znajdziemy m.in. na https://crazyneedles.pl/pl/menu/fake-do-nosa-175). Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na piercing wykonany właśnie w nosie, jednak zamiast klasycznej i bardzo dyskretnej kuleczki, wybierany jest kolczyk fake septum. Możemy mieć pewność, że dzięki niemu zyskamy bardzo efektowną i wyjątkową ozdobę, która sprawdzi się osobom w różnym wieku. Bardzo ważną kwestią jest jednak wybranie doświadczonego specjalisty, który podejmie się wykonania zabiegu piercingu w sposób bezpieczny dla nas, a także powie nam, jak mamy postępować z raną po zabiegu.