EYELINER W PISAKU – ZALETY

Dużo kobiet, które zaczynają swoją przygodę z makijażem ma nie mały problem z narysowaniem pięknej i równej kreski nad okiem. Z pomocą może przyjść im przyjemny i nie trudny w użyciu eyeliner w pisaku. Świetnie poprawi każdy makijaż i zmieni nie do poznania twarz kobiety. Można nim wyczarować słodkie, tajemnicze i sexi spojrzenie. Używanie eyelinera sprawi, że spojrzenie stanie się bardziej olśniewające a oczy powiększone.

ZALETY UŻYWANIA EYELINERA W PISAKU

Dużą zaletą używania eyelinera w pisaku jest to, że posiada on formę flamastra ze ściętą i cienką końcówką, dzięki której namalowanie idealnej kreski jest bardzo łatwe i nie można przesadzić z jej grubością. Ponadto ten rodzaj eyelinera dozuje odpowiednią ilość tuszu dlatego nie pozostawia plamek oraz zacieków i nie rozmazuje się. Kolejną zaletą może być fakt, iż eyelinery mają często matową obudowę, dlatego bardzo dobrze utrzymują się w dłoni i dzięki temu można wykonywać precyzyjne ruchy co w przypadku powieki jest bardzo ważne. Eyeliner w pisaku nie rozmazuje się wokół oka i utrzymuje się przez cały dzień.

CENA EYELINERA W PISAKU

Cena tego typu produktów jest różna. Eyelinery w pisaku należą jednak do najtańszej grupy eyelinerów, ponieważ dobry eyeliner można zakupić już w cenie od 10 zł wzwyż.

PRZECHOWYWANIE EYELINERA

Ze względu na złe przechowywanie eyelinery w pisaku mogą tracić na intensywności lub po prostu zasychać. Ważne jest aby trzymać je skierowane końcówką w dół najlepiej w pojemniczku z tuszami czy pędzlami.

Oferta sprzedażowa: eyeliner w pisaku tutaj