eyebrow piercing

Eyebrow piercing, na jaki kolczyk się zdecydować?

Jeśli chodzi o eyebrow piercing, to jest on wybierany chętnie, niezmiennie od wielu lat. Musimy jednak mieć świadomość, że kiedy zdecydujemy się na ten rodzaj zdobienia, to musimy w tym celu wybrać kolczyk, który będzie idealnie zdobił, ale także nie sprawi nam żadnego dyskomfortu podczas noszenia. Jest to bardzo ważne, abyśmy nie żałowali decyzji o umieszczeniu kolczyka w tym miejscu.

Biżuteria do piercingu eyebrow, jaka najlepiej się sprawdza?

eyebrow piercing

Jeśli chodzi o kolczyk eyebrow (dostępny na crazyneedles.pl), to najlepiej sprawdzają się modele wykonane ze stali chirurgicznej. Możemy zdecydować się na kolczyk zakończony kuleczką, a także kolcami. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy ostatecznie uzyskać. Bardzo ważnym czynnikiem jest jednak dobranie odpowiedniego kolczyka, ale także znalezienie osoby, która wykona piercing profesjonalnie. Jest to bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa i późniejszego gojenia rany. 

Jakie kolczyki eyebrow wybrać na początek?

Najlepiej jest zdecydować się początkowo na mały kolczyk wyposażony w kuleczki. Będzie on nie tylko o wiele bardziej dyskretny, ale także komfortowy w noszeniu, co jest równie ważne. Dzięki temu nie tylko kolczyk w brwi będzie prezentował się świetnie, ale także nie będzie sprawiał nam dużego dyskomfortu podczas noszenia. Szczególnie uciążliwe mogą bowiem okazać się początki, kiedy to rana nie jest dostatecznie zagojona i musimy o nią szczególnie dbać. Wybierając się do doświadczonego specjalisty wykonującego piercing brwi, będziemy mogli uzyskać wszystkie potrzebne wskazówki na temat pielęgnacji rany powstałej po kolczyku.