catrice hd liquid coverage

Druga skóra w butelce

Kryjący, matujący, płynny? Która z nas nie marzy o podkładzie idealnym? Takim, który nie tylko będzie długotrwały, ale także lekki w konsystencji. Dobrze kryjący, ale jednocześnie nie stworzy “efektu maski”? Odpowiedź jest prosta – Catrice HD Liquid Coverage.
catrice hd liquid coverageTo podkład o właściwościach matujących, który idealnie sprawdzi się przy cerach tłustych i mieszanych, ze skłonnościami do wytwarzania sporej ilości sebum w ciągu dnia. Oprócz matowego wykończenia, podkład ten ma dawać efekt drugiej skóry, a więc wyglądać bardzo naturalnie i nie obciążać jej w ciągu dnia. Niewątpliwą zaletą podkładu Catrice HD Liquid Coverage jest jego bardzo dobre krycie, które może okazać się zbawienne w szczególności przy cerach trądzikowych.
Szklana butelka, w której zamknięty jest podkład wygląda bardzo elegancko na kobiecej toaletce, a sama pipeta jest praktycznym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia dozowanie produktu w ilości, w której potrzebujemy. Produkt ten wizualnie zdecydowanie ucieszy kobiece oko i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim estetom.
Producent obiecuje aż 24 godziny trwałości, natomiast zastosowana w podkładzie nowoczesna formuła “high definition” zapewnia wygładzenie i ujednolicenie skóry. Efekt ten idealnie sprawdza się podczas kamerowania i fotografowania oraz na wielkie wyjścia.