Czym wyróżnia się Hair Medic Intense Serum?

Hair Medic Intense Serum to naturalny kosmetyk do włosów, który nie tylko pozwala zregenerować skórę głowy, ale podwaja gęstość włosów. Preparat ten w swoich składzie zawiera peptydy biomimetyczne i aktywne składniki odżywcze, które pochodzą jedynie z naturalnych źródeł. Warto wymienić choćby wodorosty morskie i leki ziołowe.

W czym tkwi sekret?

Hair Medic Serum to przede wszystkim połączenie naturalnych składników aktywnych, które pozyskane są w drodze niskotemperaturowej nanoekstrakcji. W dużej mierze to właśnie dzięki tej technice możliwe jest zmniejszenie poszczególnych cząsteczek, dzięki czemu nie mają one żadnych problemów z przenikaniem substancji odżywczych przez zewnętrzną warstwę skóry. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można liczyć na skuteczniejsze i szybsze odżywienie skóry głowy i przyśpieszenie wzrostu włosów.

Jakie są efekty?

Już po dwóch tygodniach szampon Hair Medic Intense Serum stabilizuje skórę głowy i zatrzymuje wypadanie włosów. Po 5 tygodniowej kuracji można zaobserwować rozpoczęcie odrostu włosów i powiększenie ich gęstości. Osoby, które mają problemy z łupieżem na pierwsze satysfakcjonujące efekty mogą liczyć już po 2 tygodniach. Intensywne serum do włosów wbrew pozorom jest dobrym wyborem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy chcą pochwalić się pięknymi i zdrowymi włosami. Pamiętać należy także o tym, aby serum stosować dwa razy dziennie.