Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Zbędne owłosienie może być źródłem wielu kompleksów. Nie ma w tym nic dziwnego, że sporo osób poszukuje skutecznego sposobu na wyeliminowanie problemu. Godnym polecenia zabiegiem jest laserowe usuwanie owłosienia w Warszawie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych urządzeń można pozbyć się włosków z wybranej partii ciała. Należy zaznaczyć, że efekty są długotrwałe. Możemy raz na zawsze zapomnieć o depilatorach, plastrach z woskiem, czy też maszynkach.

Kompresy chłodzące

Przed depilacją laserową w Warszawie nie wykonuje się znieczulenia. Poziom odczuwania bólu jest kwestią bardzo indywidualną. Wiele osób nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Duże znaczenie ma również to, jaki obszar depilujemy. Niektóre partie ciała są bardziej wrażliwe na ból. Z pewnością nie trzeba obawiać się dyskomfortu, którego nie można przetrwać.

Stosowanie kompresów chłodzących pozwala znacząco podnieść poziom wygody oraz swobody. Właśnie dzięki nim wiele osób nie odczuwa działanie lasera.

Moc urządzenia

Na odczucia podczas zabiegu wpływa również rodzaj stosowanego urządzenia. Im większa moc, tym silniej wiązka lasera przenika w skórę. Dobrze jest wiedzieć, że na depilację laserową decydują się nawet osoby, które posiadają niską odporność na ból. Nie należy więc martwić się na zapas. 

Decydując się na usługi oferowane przez renomowany salon mamy pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. W przypadku niewielkich obszarów (np. pach) jednorazowa sesja trwa zwykle kilka minut. Ponadto bezpośrednio po zabiegu możemy wrócić do codziennych obowiązków.